Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy CPLL66-3475-3475 with confidence from Chipdigger.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy CPLL66-3475-3475 with confidence from Chipdigger.com, 1 Year Warranty
CPLL66-3475-3475
| Part No | CPLL66-3475-3475 |
|---|---|
| Manufacturer | Crystek Corporation |
| Description | IC CLK/FREQ SYNTH SMD |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
| Availability:1429 pcs | |||||
| Quantity | Unit Price | Ext. Price | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1+ | $32.6744 | $3267 | |||
| 10+ | $32.0209 | $1,6010 | |||
| 100+ | $31.0407 | $3,1041 | |||
| 1000+ | $30.0604 | $3,0060 | |||
| 10000+ | $28.7535 | $2,8754 | |||
| The above prices does not include taxes and freight rates, which will be calculated on the order pages. | |||||
Specifications
Data sheet
| NumberofCircuits | 1 |
|---|---|
| OperatingTemperature | -40°C ~ 85°C |
| ProductStatus | Active |
| Voltage-Supply | 4.75V ~ 5.25V |
| Package/Case | 22-SMD, No Lead |
| Grade | |
| MountingType | Surface Mount |
| Ratio-Input:Output | - |
| Series | - |
| PLL | Yes |
| Type | Clock/Frequency Synthesizer (RF) |
| Input | Clock |
| Qualification | |
| SupplierDevicePackage | 2-SMD (15.24x15.24) |
| Output | Clock |
| Differential-Input:Output | - |
| Divider/Multiplier | - |
| Package | Strip |
| DigiKeyProgrammable | Not Verified |
| Frequency-Max | 3.475GHz |
Introduce
We can supply CPLL66-3475-3475 , send us a request quote to request CPLL66-3475-3475 pirce and lead time.Chipdigger.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number CPLL66-3475-3475.The price and lead time for CPLL66-3475-3475 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part CPLL66-3475-3475.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation





