Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy SY89430VJZ-TR with confidence from Chipdigger.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy SY89430VJZ-TR with confidence from Chipdigger.com, 1 Year Warranty
SY89430VJZ-TR
| Part No | SY89430VJZ-TR |
|---|---|
| Manufacturer | Microchip Technology |
| Description | IC FREQ SYNTH 28PLCC |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
Specifications
Data sheet
| NumberofCircuits | 1 |
|---|---|
| OperatingTemperature | 0°C ~ 75°C |
| ProductStatus | Obsolete |
| Voltage-Supply | 3.135V ~ 5.25V |
| Package/Case | 28-LCC (J-Lead) |
| MountingType | Surface Mount |
| Ratio-Input:Output | 1:1 |
| Series | Precision Edge® |
| PLL | Yes |
| Type | Frequency Synthesizer |
| Input | Crystal |
| Output | PECL |
| Differential-Input:Output | No/Yes |
| Divider/Multiplier | Yes/No |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Frequency-Max | 950MHz |
Introduce
We can supply SY89430VJZ-TR , send us a request quote to request SY89430VJZ-TR pirce and lead time.Chipdigger.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number SY89430VJZ-TR.The price and lead time for SY89430VJZ-TR depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part SY89430VJZ-TR.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation








