Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy IVC102U/2K5 with confidence from Chipdigger.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy IVC102U/2K5 with confidence from Chipdigger.com, 1 Year Warranty
IVC102U/2K5
| Part No | IVC102U/2K5 |
|---|---|
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Description | IC SW INTEG 1 CIRCUIT 14SOIC |
| Lead Free Status / RoHS Status | Contains lead /RoHS non-compliant |
| Availability:4609 pcs | |||||
| Quantity | Unit Price | Ext. Price | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1+ | $10.4841 | $1048 | |||
| 10+ | $10.2744 | $5137 | |||
| 100+ | $9.9599 | $9960 | |||
| 1000+ | $9.6454 | $9645 | |||
| 10000+ | $9.226 | $9226 | |||
| The above prices does not include taxes and freight rates, which will be calculated on the order pages. | |||||
Specifications
Data sheet
| NumberofCircuits | 1 |
|---|---|
| Voltage-SupplySpan(Max) | 9.5 V |
| SlewRate | 3V/µs |
| OperatingTemperature | 36 V |
| ProductStatus | Active |
| Current-Supply | 500 µV |
| Package/Case | Surface Mount |
| Grade | |
| -3dbBandwidth | - |
| MountingType | -40°C ~ 85°C |
| GainBandwidthProduct | 14-SOIC |
| Series | - |
| Voltage-SupplySpan(Min) | 20 mA |
| Qualification | |
| SupplierDevicePackage | 14-SOIC (0.154, 3.90mm Width) |
| Current-Output/Channel | 4.1mA |
| Voltage-InputOffset | 0.1 pA |
| AmplifierType | Switched Integrator |
| Package | Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel® |
| Current-InputBias | 2 MHz |
| OutputType | - |
Introduce
We can supply IVC102U/2K5 , send us a request quote to request IVC102U/2K5 pirce and lead time.Chipdigger.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number IVC102U/2K5.The price and lead time for IVC102U/2K5 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part IVC102U/2K5.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation






